Jak tisknout účtenky pro EET?

24|10|2016

Mohu pro tisk účtenky použít i klasickou tiskárnu na A4, která má Wi-Fi?

Toto řešení je určitě možné. Zákon o EET totiž neupravuje způsob předání účtenky zákazníkovi, a tudíž můžete účtenku vytisknout (na jakékoliv tiskárně), vystavit ji elektronicky (netisknout ji a předat ji zákazníkovi např. prostřednictvím e-mailu), nebo ji předat jiným způsobem, který umožňuje zákazníkovi s účtenkou disponovat.

Vždy je však třeba, aby účtenka obsahovala všechny náležitosti, které upravuje § 20 hlavy IV Zákona o EET.

Nenašli jste odpověď na váš problém?

Tvořte s námi obsah tohoto portálu. Napište nám, jaké informace vám chybí. Naši odborníci se budou věnovat všem vašim dotazům.

 
Váš dotaz:
Váš e-mail*:

* položku je nutno vyplnit