Týká se EET i obcí?

26|07|2016

Jsme obec, která provozuje pohostinství, vaříme nárazově při oslavách a pronajímáme ubytovnu. Týká se termín prosinec 2016 i obcí?

Podle §12 Hlavy III zákona o EET jsou tržby územního samosprávného celku – ve vašem případě tedy obce – vyloučené z evidence tržeb.

Více informací vám poskytne místně příslušný finanční úřad, kde vaši situaci individuálně posoudí a zhodnotí.

Nenašli jste odpověď na váš problém?

Tvořte s námi obsah tohoto portálu. Napište nám, jaké informace vám chybí. Naši odborníci se budou věnovat všem vašim dotazům.

 
Váš dotaz:
Váš e-mail*:

* položku je nutno vyplnit