Objednávkový systém zdarma a bez provizí

Objednávkový systém zdarma a bez provizí

21|12|2020

Když se v březnu naše země ocitla doslova ze dne na den v karanténě a byla plošně uzavřena všechna ubytovací a stravovací zařízení, maloobchody i služby, neziskový projekt společnosti Dotykačka vyzvednisi.cz. pomohl zachránit mnoho podnikatelů před krachem tím, že mohli prodávat jídlo a zboží s sebou lidem v okolí.

Nyní začátkem září se Česká republika opět ocitla v nouzovém stavu a poslední vládní opatření výrazně zasáhla především sektor gastro služeb. Všechna stravovací zařízení musí být od 14. října do 3. listopadu plošně uzavřena. Fungovat mohou pouze rozvozové služby a výdejní okénka (pouze do 20:00 hodin). Tato nařízení jsou výrazným zásahem do tržeb provozovatelů a mnohé restaurace zvažují, že raději na přechodnou dobu zavřou úplně. 

Víte, že...?

Pomohli jsme 2 000 restauracím a obchodům nezavřít a pomáháme dále!

Pomyslnou poslední záchranou může být právě vyzvednisi.cz. Jedná se o jednoduchou aplikaci, která umožní v celé České republice propojit podniky všeho druhu se zákazníky v jejich bezprostředním okolí. Mohou se do ní zaregistrovat nejen gastropodniky, ale i nejrůznější obchody a poskytovatelé služeb a zveřejnit svoji nabídku. Zákazníci si stáhnou přehlednou aplikaci do svých mobilních telefonů nebo tabletů a snadno vás vyhledají na  mapě, odkud si mohou rovnou objednat a rezervovat si přesný čas, kdy si vybrané jídlo nebo zboží přijdou vyzvednout nebo si vše nechají pohodlně dovést až domů. 

Vše je zcela zdarma a bez jakýchkoliv provizí, navíc je služba maximálně uživatelsky přívětivá a otevřená všem (tedy nejen zákazníkům Dotykačky). Registrace je hotová za pár minut a služba může pomoci zejména těm, kteří byli nuceni své provozovny dočasně uzavřít nebo omezit jejich provozní dobu. 

Projekt běží už půl roku a denně se do něj registruje 2 až 5 nových podniků.  “Vyzvednisi.cz je pro nás jedinečná příležitost, jak neztratit kontakt se zákazníky, kterých výrazně ubylo. Od března jsme přes tuto aplikaci získali více než 1 200 objednávek. Na rozdíl od konkurenčních portálů je tato služba zdarma a díky tomu, že nemusíme platit žádnou provizi jsme za dobu používání tohoto objednávkového systému ušetřili téměř 60 000,- Kč.” uvádí provozní pražské restaurace. 

Registrujte se co nejdříve a zůstaňte v kontaktu se svými zákazníky. Věříme, že vám tato služba alespoň částečně vykompenzuje ušlý zisk pomůže vám překonat složité období. Společně to zvládneme!

Pokud hledáte spolehlivý pokladní systém, který je cenově dostupný, vyzkoušejte např. Dotykačku, která má v rámci skupiny Solitea více jak 25 000 aktivních uživatelů.

Nenašli jste odpověď na váš problém?

Tvořte s námi obsah tohoto portálu. Napište nám, jaké informace vám chybí. Naši odborníci se budou věnovat všem vašim dotazům.

 
Váš dotaz:
Váš e-mail*:
Pro účely zodpovězení Vašeho dotazu zpracováváme osobní údaje

* položku je nutno vyplnit