Pokladní aplikace zdarma

Pokladní aplikace zdarma

31|07|2020

S blížící se poslední vlnou EET, která začne platit od 1. ledna 2021 se zejména drobní živnostníci potýkají s výzvou, jakou EET pokladnu zvolit. Obávají se zejména toho, že se s novým systémem nenaučí pracovat, že bude příliš sofistikovaný nebo složitý.

Mnohé pokladní systémy navíc disponují funkcemi, které malí podnikatelé ani nevyužijí. Mají také strach z vysokých nákladů spojených s pořízením drahé pokladny a poohlíží se proto po řešení EET pokladny zdarma.  Společnost Dotykačka přináší chytré a spolehlivé řešení EET zdarma.  

EET „kalkulačka“ sází na jednoduchost

Tzv. okamžitý prodej je funkce, která je maximálně zjednodušená a přizpůsobená rychlému prodeji. „Aplikace funguje na principu markování cen jako na kalkulačce. Na účtence tak vyleze Položka 1, Položka 2 atd., přičemž je možné je roztřídit do několika málo kategorií – třeba krémy, laky na nehty, make-up apod. Případně lze jednotlivé položky při markování i přesně pojmenovat“ vysvětluje Michal Wantulok. „Ve své podstatě jde o chytřejší kalkulačku, která eviduje tržby,“ doplňuje.

EET pokladna zdarma

Není třeba se bát vysokých nákladů. EET pokladnu s tiskárnou 2v1 je nyní možné získat zcela zdarma.  Podmínkou je předplatné licence na 14 a více měsíců. Navíc si budete moci odečíst jednorázovou slevu na dani ve výši až 5000,- Kč, v tom zdaňovacím období, ve kterém poprvé zaevidujete tržbu a to bez ohledu na skutečně vynaložené náklady.

Pokud hledáte spolehlivý pokladní systém, který je cenově dostupný, vyzkoušejte např. Dotykačku, která má v rámci skupiny Solitea více jak 25 000 aktivních uživatelů.

Nenašli jste odpověď na váš problém?

Tvořte s námi obsah tohoto portálu. Napište nám, jaké informace vám chybí. Naši odborníci se budou věnovat všem vašim dotazům.

 
Váš dotaz:
Váš e-mail*:
Pro účely zodpovězení Vašeho dotazu zpracováváme osobní údaje

* položku je nutno vyplnit