Pokladní aplikace zdarma

Pokladní aplikace zdarma

31|07|2020

Zejména drobní živnostníci, kteří dosud žádný pokladní systém nepoužívali se potýkají s výzvou, jakou pokladnu zvolit. Obávají se především toho, že se s novým systémem nenaučí pracovat, že bude příliš sofistikovaný nebo složitý.

Mnohé pokladní systémy navíc disponují funkcemi, které malí podnikatelé ani nevyužijí. Mají také strach z vysokých nákladů spojených s pořízením drahé pokladny a poohlíží se proto i po případném řešení pokladny zdarma.  Společnost Dotykačka přináší jednoduchý, chytrý a spolehlivý pokladní systém zdarma na 30 dní.

Chytrá „kalkulačka“ sází na jednoduchost

Tzv. okamžitý prodej je funkce, která je maximálně zjednodušená a přizpůsobená rychlému prodeji. „Aplikace funguje na principu markování cen jako na kalkulačce. Na účtence tak vyleze Položka 1, Položka 2 atd., přičemž je možné je roztřídit do několika málo kategorií – třeba krémy, laky na nehty, make-up apod. Případně lze jednotlivé položky při markování i přesně pojmenovat“ vysvětluje Michal Wantulok. „Ve své podstatě jde o chytřejší kalkulačku, se kterou se rychle naučí pracovat doopravdy každý,“ doplňuje.

Pokladní aplikace zdarma

Není třeba se bát vysokých nákladů. Pokladní aplikaci Dotykačka je možné vyzkoušet zdarma na 30 dní.  Pokladnu s tiskárnou 2v1 je možné získat za velmi výhodnou cenu a navíc si budete moci odečíst jednorázovou slevu na dani ve výši až 5000,- Kč, v tom zdaňovacím období, ve kterém poprvé zaevidujete tržbu a to bez ohledu na skutečně vynaložené náklady.

Pokud hledáte spolehlivý pokladní systém, který je cenově dostupný, vyzkoušejte např. Dotykačku, která má v rámci skupiny Solitea více jak 25 000 aktivních uživatelů.

Nenašli jste odpověď na váš problém?

Tvořte s námi obsah tohoto portálu. Napište nám, jaké informace vám chybí. Naši odborníci se budou věnovat všem vašim dotazům.

 
Váš dotaz:
Váš e-mail*:
Pro účely zodpovězení Vašeho dotazu zpracováváme osobní údaje

* položku je nutno vyplnit