Pořiďte si platební terminál a vydělávejte až o 18 % více

Pořiďte si platební terminál a vydělávejte až o 18 % více

15|12|2020

Při placení zboží a služeb je pro zákazníky čím dál tím důležitější a vyhledávanější bezhotovostní platba, která je rychlá a bezpečná. Preferují tuto možnost nejen při osobním nákupu v prodejně nebo u výdejního okénka, ale ocení ji také při dovozu zboží nebo online nákupu přes e-shop. Obchodníci, kteří mají platební terminály tak mají velkou konkurenční výhodu a navíc vydělávají až o 18 % více, než kdyby přijímali pouze hotovost.

Proč si pořídit platební terminál

  • Prodávejte bezpečně a bezkontaktně - díky přijímání plateb kartou lépe chráníte sebe, své zaměstnance i zákazníky.
  • Získejte nové zákazníky - obchodník, který umožňuje bezhotovostní způsob platby, získává oproti ostatním konkurenční výhodu.
  • Vydělávejte více - prodejci, kteří přijímají platební karty vydělávají v průměru o 12‑18 % víc, než ti, kteří přijímají jen hotovost.
  • Snižte riziko ztráty - při platbě kartou se nepřepočítáte a také se vyhnete riziku, že přijmete falešné peníze.
  • Buďte mobilní a připojte se odkudkoliv - terminál nemusí být jen u pokladny. Můžete se s ním pohybovat po prodejně nebo ho využívat při rozvozu zboží. Většina terminálů umožňuje různé způsoby připojení (SIM karta, 4G LTE, Bluetooth, Wi-Fi nebo Ethernet) a vy tak můžete přijmout platbu kdekoliv. 

Jaké druhy platebních terminálů najdete na trhu

  • Terminál Dotypay - oblíbené multifunkční zařízení, které obsahuje platební terminál s funkcí mobilního číšníka pro pokladny Dotykačka a tiskárnu účtenek. Funguje na systému Android, kompletně podporuje hotovostní i bezhotovostní platby a má široké možnosti konektivity. Poplatky se odvíjí od výše obratu, minimální měsíční poplatek za transakce je 350 Kč.
  • Dotykačka platební 5,5" 3v1 - nejprodávanější zařízení, které obsahuje dotykovou pokladnu s operačním systémem Android, zabudovanou tiskárnu účtenek a platební terminál, který akceptuje platební karty Visa, Mastercard a Maestro nebo elektronické stravenky. Pokladna podporuje 4G a Wi-Fi přenos dat a nabízí možnost skenování EAN a QR kódů. Poplatky se odvíjí od výše obratu, minimální měsíční poplatek za transakce je 50 Kč.
  • Samostatný platební terminál, např. od ČSOB - nabízí více možností připojení (Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi), v nabídce jsou terminály s vlastní tiskárnou i vlastní baterií nebo terminály, které mohou využívat např. vaši pokladní tiskárnu. Výše měsíčního poplatku se odvíjí od výše obratu, provize je od 0,79 % + 0,50 ha za každou transakci. 
  • SumUp Air- terminál za jednorázovou nákupní cenu bez měsíčních poplatků, pouze 1,95% z každé realizované transakce, kompatibilní s Apple a Android zařízeními a s pokladním systémem Dotykačka.

Pokud hledáte spolehlivý pokladní systém, který je cenově dostupný, vyzkoušejte např. Dotykačku, která má v rámci skupiny Solitea více jak 25 000 aktivních uživatelů.

Nenašli jste odpověď na váš problém?

Tvořte s námi obsah tohoto portálu. Napište nám, jaké informace vám chybí. Naši odborníci se budou věnovat všem vašim dotazům.

 
Váš dotaz:
Váš e-mail*:
Pro účely zodpovězení Vašeho dotazu zpracováváme osobní údaje

* položku je nutno vyplnit