Pozor! EET pokladny Dotykačka za super ceny!

Pozor! EET pokladny Dotykačka za super ceny!

07|02|2019

Ačkoliv kolem dalších vln EET vláda stále diskutuje, ukazuje se, že si živnostníci a podnikatelé, kteří chtějí mít přehled o svém podnikání, ziskovosti, stavu zásob atd. pořizují moderní pokladní systémy se vzdálenou správou. A to i bez ohledu na povinnost elektronické evidence jejich tržeb.

Pokud se vás některá ze současných či budoucích etap EET týkají, dříve nebo později budete vybírat ten nejvhodnější pokladní systém pro vaše podnikání i vy.

Například společnost Dotykačka nyní přichází s unikátní nabídkou. Můžete si pořídit EET pokladnu za skvělou cenu na trhu díky slevě 21 %! Vybrat si můžete z několika sad pokladen podle potřeb ve vaší prodejně, restauraci nebo jiné provozovně. Cena pokladen začíná již od 3 942 Kč.

EET pokladny Dotykačka jsou spolehlivé kvalitní pokladní systémy ověřené 12 tisíci uživateli. Zákazníci navíc získají nonstop technickou podporu a aktualizace licencí zdarma.

Dotykačka získala již třetí rok po sobě titul Nejlepší EET pokladna roku a od Hospodářské komory ocenění Poctivá pokladna podnikatele. Těchto ocenění pokladny od Dotykačky dosáhly také díky tomu, že nabízí nejlepší poměr cena/výkon na trhu.

Pokladna je dlouhodobá investice. Pokud zakoupíte Dotykačku MOBILNÍ, která stojí 3 942 Kč a budete pokladnu používat například 5 let, vyjde Vás v přepočtu ročně pouze na 788 Kč.

Dotykačka není jen pokladní systém. Je to také inteligentní software, který Vám zjednoduší podnikání. Nabízí více než 70 praktických funkcí, díky kterým získáte úplný přehled nad Vaším podnikáním, zvýšíte tržby a ušetříte čas.

Pokud na pokladnu spěcháte, získáte ji do druhého dne při objednání v e-shopu.

Pokud hledáte spolehlivý EET pokladní systém, který je cenově dostupný, vyzkoušejte např. Dotykačku, která má v Evropě přes 12 tisíc uživatelů.