Pozor! EET pokladny Dotykačka za super ceny!

Pozor! EET pokladny Dotykačka za super ceny!

01|08|2020

Ačkoliv kolem dalších vln EET vláda stále diskutuje, ukazuje se, že si živnostníci a podnikatelé, kteří chtějí mít přehled o svém podnikání, ziskovosti, stavu zásob atd. pořizují moderní pokladní systémy se vzdálenou správou, a to i bez ohledu na povinnost elektronické evidence jejich tržeb.

Pokud se vás některá ze současných či budoucích etap EET týkají, dříve nebo později budete vybírat ten nejvhodnější pokladní systém pro vaše podnikání i vy.

Například společnost Dotykačka nyní přichází s unikátní nabídkou. Při předplatném licence na 14 měsíců nyní získáte pokladnu zcela zdarma.

EET pokladny Dotykačka jsou spolehlivé kvalitní pokladní systémy ověřené 12 tisíci uživateli. Zákazníci navíc získají nonstop technickou podporu a aktualizace licencí zdarma.

Dotykačka získala již třetí rok po sobě titul Nejlepší EET pokladna roku a od Hospodářské komory ocenění Poctivá pokladna podnikatele. Těchto ocenění pokladny od Dotykačky dosáhly také díky tomu, že nabízí nejlepší poměr cena/výkon na trhu.


Dotykačka není jen pokladní systém. Je to také inteligentní software, který vám zjednoduší podnikání. Nabízí více než 70 praktických funkcí, díky kterým získáte úplný přehled nad vaším podnikáním, zvýšíte tržby a ušetříte čas.


Pokud na pokladnu spěcháte, získáte ji do druhého dne při objednání v e-shopu.

Pokud hledáte spolehlivý pokladní systém, který je cenově dostupný, vyzkoušejte např. Dotykačku, která má v rámci skupiny Solitea více jak 25 000 aktivních uživatelů.

Nenašli jste odpověď na váš problém?

Tvořte s námi obsah tohoto portálu. Napište nám, jaké informace vám chybí. Naši odborníci se budou věnovat všem vašim dotazům.

 
Váš dotaz:
Váš e-mail*:
Pro účely zodpovězení Vašeho dotazu zpracováváme osobní údaje

* položku je nutno vyplnit