Pomůže EET s účetnictvím?

21|07|2016

Velikou úsporu bych viděl v tom, že by systém šel použít pro ostatní podnikatele v jiných oborech. Pokud tedy dobře chápu princip, že můžu použít registrační pokladnu k zadávání veškerých transakcí, a to jak na výstupu, tak na vstupu, např. faktury přijaté a vydané. Tím pádem bych nepotřeboval účetní. Veškeré nákupy materiálu a nástrojů a naopak veškeré příjmy v podobě faktur by se zadávaly do systému, tak jak se to stejně dělá v podobě peněžního deníku. Byla by to veliká úspora, hned bych do toho šel.

Pokladní systém neslouží pouze pro splnění povinnosti EET. Jedná se o univerzální nástroj, jehož cílem je zpřehlednit a usnadnit podnikání všem, bez ohledu na obor činnosti.

Např. pokladní systém Dotykačka je vhodný pro všechny malé a střední živnostníky a uspokojí potřeby uživatelů v oblasti ubytování a stravování, maloobchodu i služeb.

Správný pokladní systém umí nejen evidovat tržby a platby, ale také členit produkty do různých kategorií, spravovat věrnostní a slevové programy, vytvářet detailní přehledy, analýzy a reporting, řídit skladové hospodářství, a především řešit vzdálenou správu.

Právě ve vzdálené správě můžete filtrovat údaje dle různých kritérií, provádět naskladnění či inventuru, vytvářet prodejní reporty, sestavy či seznamy a třídit tržby např. podle sazby DPH jako přípravu pro účetnictví. Vše je samozřejmě možné i vytisknout. S velkou úsporou času tedy rozhodně můžete počítat.

Pokud hledáte spolehlivý pokladní systém, který je cenově dostupný, vyzkoušejte např. Dotykačku, která má v rámci skupiny Solitea více jak 25 000 aktivních uživatelů.

Nenašli jste odpověď na váš problém?

Tvořte s námi obsah tohoto portálu. Napište nám, jaké informace vám chybí. Naši odborníci se budou věnovat všem vašim dotazům.

 
Váš dotaz:
Váš e-mail*:
Pro účely zodpovězení Vašeho dotazu zpracováváme osobní údaje

* položku je nutno vyplnit