Sezonní bufet na koupališti

18|06|2017

Provozujeme hostinskou činnost a máme sezonní bufet na koupališti. Veškeré jídlo (párek v rohlíku, hranolky, langoše, bagety apod.) si hosté berou s sebou; rovněž prodáváme nanuky a pití do kelímku, které hosté konzumují mimo prostory bufetu. V prostorách bufetu není žádné posezení, jen před bufetem je koutek s posezením, který celé koupaliště využívá jako kuřárnu (tento prostor je i takto označen). Která vlna EET se na nás vztahuje?

Jedná-li se čistě o prodej tzv. s sebou, evidence tržeb se vás bude týkat až ve 3. vlně od 1. 5. 2020. To platí pro prodej občerstvení a rozlévaných nápojů.

Prodej balených potravin (nanuky) a nápojů (voda v PET lahvi) ovšem podléhá EET již nyní ve 2. vlně (maloobchod – od 1. 3. 2017).

Pokud hledáte spolehlivý pokladní systém, který je cenově dostupný, vyzkoušejte např. Dotykačku, která má v rámci skupiny Solitea více jak 25 000 aktivních uživatelů.

Nenašli jste odpověď na váš problém?

Tvořte s námi obsah tohoto portálu. Napište nám, jaké informace vám chybí. Naši odborníci se budou věnovat všem vašim dotazům.

 
Váš dotaz:
Váš e-mail*:
Pro účely zodpovězení Vašeho dotazu zpracováváme osobní údaje

* položku je nutno vyplnit