Provozovatel fitka: „Pokladní systém nám zpřehledňuje práci“

Provozovatel fitka: „Pokladní systém nám zpřehledňuje práci“

07|09|2016

Seriál našich podnikatelských příběhů se rozrůstá o další story. Tentokrát jsme se vydali do Vyškova a vyzpovídali jsme jednoho ze spolumajitelů fitness centra Impakt Fitness pana Václava Mandovce. Řeč se točila nejen okolo samotného fungování v oboru, ale zajímal nás také jeho názor na zavedení e-tržeb a to, jak je podnik na EET připraven.

Víc jak desetileté zkušenosti, ale také ojedinělý přístup stojí za úspěchem vyškovského Impakt Fitness. Jeho zakladatelé, Václav Mandovec a David Bartošík, to zkrátka chtěli od začátku podnikání dělat trochu jinak. „Šlo nám o to, vytvořit harmonické prostředí, plné příjemných barev a kvalitního zázemí, a důležitá pro nás byla také čistota. Vždy jsme si zakládali na nadstandardní péči o zákazníky. Naši instruktoři chtějí lidem pomoci, a ne z nich jen tahat peníze,“ vysvětluje Václav Mandovec.

Postupnými kroky tedy vybudovali moderní firmu, která se snaží sledovat nejnovější trendy, spolupracuje výhradně s lokálními společnostmi a podporuje tuzemské dodavatele.

Chceme do naší vize zahrnout aspekt vstřícného přístupu k zaměstnancům a neustále se vzděláváme nejen v oblasti fitness, ale i v psychologii, výživě a v marketingu. Preferujeme také co nejkvalitnější výživové doplňky. U nás platí, že dáváme přednost kvalitě před kvantitou. Usilujeme o to, být nejlepší v tom, co děláme,“ doplňuje Václav Mandovec.

Jde nám i o seniory

Při pohledu do prostoru fitcentra je jasné, že jeho slova nejsou jen plané řeči. Kardio a funkční zóna, posilovací trenažéry, workoutová konstrukce i spousta pomůcek a různorodého vybavení naznačuje, že Impakt Fitness nabízí pestrost v koncipování tréninkových aktivit. Je tu ale ještě jedna zajímavost – vyškovské fitko se totiž nevěnuje jen lidem v mladém a středním věku. Protáhnout si tělo a zaposilovat si sem mohou přijít i senioři. Václav Mandovec totiž zastává názor, že pokud je cvičení pro mladého člověka vhodné, pro staršího je nezbytné. V Impakt Fitness se proto seniorům v co nejširších souvislostech snaží ukázat, co znamená vyvážený a zdravý životní styl.

On-line evidence se neobávají

S rostoucím počtem zákazníků se chtě nechtě museli ve fitcentru začít zabývat také oblastí evidence tržeb. „Když jsme vybírali, kterou pokladnu zvolit, náhodou jsme narazili na pokladní systém Dotykačka. Řešení se nám zamlouvalo, tak jsme jej do fitka pořídili. Dokonce ani nebyly žádné komplikace při zaškolení personálu,“ vzpomíná spoluzakladatel na období, kdy vůbec první profesionální pokladní systém v Impakt Fitness zaváděli.

Stávající pokladna provozovně pomáhá především v oblasti evidence tržeb a obecného zjednodušení prodeje, velkým pomocníkem je také v období inventury. Při otázce, zda se nové zákonné povinnosti Václav Mandovec obává, odpovídá jednoznačně. „EET se nebojíme, protože věříme, že nebudeme muset nic měnit. Spoléháme se na Dotykačku.“

Pokud hledáte spolehlivý pokladní systém, který je cenově dostupný, vyzkoušejte např. Dotykačku, která má v rámci skupiny Solitea více jak 25 000 aktivních uživatelů.

Nenašli jste odpověď na váš problém?

Tvořte s námi obsah tohoto portálu. Napište nám, jaké informace vám chybí. Naši odborníci se budou věnovat všem vašim dotazům.

 
Váš dotaz:
Váš e-mail*:
Pro účely zodpovězení Vašeho dotazu zpracováváme osobní údaje

* položku je nutno vyplnit