Ať vás nezaskočí 3. a 4. fáze EET

Ať vás nezaskočí 3. a 4. fáze EET

17|04|2017

Po první vlně elektronické evidence tržeb EET v prosinci 2016 se v březnu 2017 zdárně rozběhla i druhá fáze EET. Do startu třetí a čtvrté fáze sice ještě nějaký ten měsíc zbývá, ale po zkušenostech z obou předchozích vln EET není od věci se připravit s časovým předstihem. Jak získat autentizační údaje a jak vyřídit certifikaci, v tom vám pomůže instruktážní video společnosti Dotykačka.

Vybrat ten správný pokladní systém, naučit se s ním pracovat a včas a s předstihem vyřešit všechny potřebné administrativní záležitosti související s 3. a 4. fází EET je ten optimální přístup, kterým se předejde možným potížím.

Jak získat autentizační údaje a jak zpracovat certifikaci, to podrobně krok za krokem odhaluje a popisuje video společnosti Dotykačka, výrobce spolehlivých pokladních systémů. Třetí fáze EET startuje v březnu 2018, čtvrtá a poslední vlna EET pak začne v červnu téhož roku.

Tady bude video

Pokud hledáte spolehlivý EET pokladní systém, který je cenově dostupný, vyzkoušejte např. Dotykačku, která má v Evropě přes 12 tisíc uživatelů.