Ať vás nezaskočí 3. a 4. fáze EET

Ať vás nezaskočí 3. a 4. fáze EET

29|10|2019

Po první vlně elektronické evidence tržeb EET v prosinci 2016 se v březnu 2017 rozběhla i druhá fáze EET. Do odloženého startu třetí a čtvrté fáze sice ještě nějaký ten měsíc zbývá, ale po zkušenostech z obou předchozích vln EET není od věci se připravit s časovým předstihem. Jak získat autentizační údaje a jak vyřídit certifikaci, v tom vám pomůže instruktážní video společnosti Dotykačka.

Vybrat ten správný pokladní systém, naučit se s ním pracovat a včas a s předstihem vyřešit všechny potřebné administrativní záležitosti související s 3. a 4. fází EET je ten optimální přístup, kterým se předejde možným potížím.

Jak získat autentizační údaje a jak zpracovat certifikaci, to podrobně krok za krokem odhaluje a popisuje video společnosti Dotykačka, výrobce spolehlivých pokladních systémů. Obě zbývající fáze EET startují od 1. května 2020.

Pokud hledáte spolehlivý pokladní systém, který je cenově dostupný, vyzkoušejte např. Dotykačku, která má v rámci skupiny Solitea více jak 25 000 aktivních uživatelů.

Nenašli jste odpověď na váš problém?

Tvořte s námi obsah tohoto portálu. Napište nám, jaké informace vám chybí. Naši odborníci se budou věnovat všem vašim dotazům.

 
Váš dotaz:
Váš e-mail*:
Pro účely zodpovězení Vašeho dotazu zpracováváme osobní údaje

* položku je nutno vyplnit