Pojištění (nejen) odpovědnosti a EET

Pojištění (nejen) odpovědnosti a EET

07|02|2017

Víte, že je pro podnikatele k dispozici první pojištění pro elektronickou evidenci tržeb? Odborníci Hospodářské komory ČR ve spolupráci s pojišťovnou Generali zpřístupnili pro podnikatele specializované pojištění, které kryje rizika spojená s EET.

Pojistná ochrana je přitom širší, než je jinak u elektroniky a výpočetní techniky běžné. Vztahuje se jak na hardware, tak na software. Zahrnuje i krytí nákladů na obnovu dat po pojistné události včetně případné sankce udělené státními orgány za neodeslání datové zprávy správci daně, například z důvodu zničení pokladny a uložených dat v případě přepětí v elektrické síti.

Pro majitele pokladen otestovaných Hospodářskou komorou ČR bude pojistné výhodnější. Roční pojistné se pohybuje v řádu stokorun v závislosti na typu pokladního systému. Spoluúčast v případě škody činí 500 Kč.

Pokud hledáte spolehlivý pokladní systém, který je cenově dostupný, vyzkoušejte např. Dotykačku, která má v rámci skupiny Solitea více jak 25 000 aktivních uživatelů.

Nenašli jste odpověď na váš problém?

Tvořte s námi obsah tohoto portálu. Napište nám, jaké informace vám chybí. Naši odborníci se budou věnovat všem vašim dotazům.

 
Váš dotaz:
Váš e-mail*:
Pro účely zodpovězení Vašeho dotazu zpracováváme osobní údaje

* položku je nutno vyplnit