Povinná informace nejen pro zákazníka

Povinná informace nejen pro zákazníka

12|12|2016

Jste připojeni do systému EET? Pak o tom musíte informovat i své zákazníky. Na provozovně i na webových stránkách restaurace (hotelu apod.) má být zveřejněna zpráva o tom, že obchodník je registrován v EET.

Na provozovnách by se tak měla objevovat viditelná oznámení, která klienty informují, zda je hoteliér či restauratér zapojen do systému e-tržeb, a to on-line nebo off-line (tedy v takzvaném zjednodušeném režimu).

Společnost Dotykačka připravila nejen pro své klienty obě varianty tohoto povinného oznámení ke stažení. Stačí jen vytisknout a viditelně umístit v provozovně.

Splnění informační povinnosti bude jednou z věcí, na které se budou zaměřovat první kontroly ze strany Finanční správy České republiky.

Pokud hledáte spolehlivý pokladní systém, který je cenově dostupný, vyzkoušejte např. Dotykačku, která má v rámci skupiny Solitea více jak 25 000 aktivních uživatelů.

Nenašli jste odpověď na váš problém?

Tvořte s námi obsah tohoto portálu. Napište nám, jaké informace vám chybí. Naši odborníci se budou věnovat všem vašim dotazům.

 
Váš dotaz:
Váš e-mail*:
Pro účely zodpovězení Vašeho dotazu zpracováváme osobní údaje

* položku je nutno vyplnit